ספורט וכושר

איך להישאר בטוח על הסקייטבורד שלך

איך להישאר בטוח על הסקייטבורד שלך

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

סקייטבורד היא פעילות מרגשת ומהנה עבור אנשים בכל הגילאים. למרות שזו יכולה להיות דרך מצוינת להישאר פעיל, חשוב לשמור על הבטיחות כשאתה גולש בחוץ. בואו נסתכל על כמה טיפים שיעזרו לכם להישאר בטוחים בעת גלישת סקייטבורד, כך שתוכלו להנות מהנסיעה בראש שקט.

לבש ציוד מגן

ציוד המגן הנכון הוא המפתח לשמירה על בטיחותך בזמן גלישה על סקייטבורד. קסדה חיונית, מכיוון שהיא תגן על הראש שלך במקרה של נפילה או התנגשות. כדאי לשקול גם ללבוש מגני שורש כף היד, מגני ברכיים ומגני מרפקים כדי לרכך כל נפילה ולמנוע פציעות. במידת האפשר, לנעול נעליים סגורות בזמן הרכיבה; הם יתנו לך אחיזה טובה יותר על הלוח ויציעו יותר הגנה מאשר סנדלים או כפכפים.

דע את הגבולות שלך

זה מפתה לנסות טריקים שאולי תראו גולשי סקייטבורד אחרים עושים או ראיתם באינטרנט, אבל ודא שאתה יודע את הגבולות שלך לפני שאתה מנסה משהו חדש או מאתגר. התחל בקטן והתקדם ככל שהכישורים שלך ישתפרו עם הזמן. חשוב גם להחליק באזורים המתאימים לרמת המיומנות שלך; אם אתה רק מתחיל, הימנע מאזורים עם תנועה גבוהה או הרבה מכשולים שעלולים להגביר את הסיכון שלך לפציעה.

הישאר מודע לסביבה שלך

סקייטבורד דורש מיקוד וריכוז - אבל אל תשכח את העולם שסביבך! היו מודעים לחפצים ולאנשים אחרים שעלולים להיות בדרככם בזמן הרכיבה. אם משהו בלתי צפוי קורה ברחוב כמו מכונית שעוברת במקום, קפוץ מהלוח שלך במקום לנסות לברוח מהסכנה - לא כדאי לקחת סיכונים עם הבטיחות שלך! שים לב תמיד לאותות תנועה, מעברי חציה ומדרכות בעת נסיעה ברחבי העיר, כך שתוכל לתמרן בבטחה סביב מכשולים.

סקייטבורד היא דרך נהדרת להישאר פעיל - רק תוודא שהבטיחות נמצאת במקום הראשון! עם ציוד המגן לסקייטבורד הנכון וידע על איך להישאר בטוח על הלוח, אתה יכול ליהנות מסקייטבורד ללא חשש להיפצע. זכור את העצות האלה בכל פעם שאתה עולה על הסקייטבורד, הם יעזרו להבטיח שכל נסיעה תהיה מהנה!

אימוץ כישלון כאשר מתחילים: 5 הרגלים חיוניים עבור מחליקים חדשים

אתה אף פעם לא מבוגר מדי בשביל ללמוד לגלוש על סקייטבורד! גלישה היא דרך מצוינת להתאמן ולהנות. עם זאת, אם אתה רק מתחיל, אתה צפוי ליפול - הרבה. וזה בסדר! זה חיוני. הנה חמישה הרגלים שכל המחליקים החדשים צריכים לאמץ כדי לשפר את כישוריהם.

  1. אל תפחד ליפול.

זה אולי נראה כמו דבר לא מובן מאליו, אבל הרבה אנשים מפחדים ליפול כשהם מתחילים להחליק לראשונה. אבל האמת היא שאתה הולך ליפול - הרבה. וזה בסדר! נפילה היא חלק מתהליך הלמידה. זה איך אתה מבין מה עובד ומה לא. אז קדימה וקח כמה שפיכות! אתה תקום בחזרה תוך זמן קצר.

  1. תרגול, תרגול, תרגול.

החלקה דורשת זמן ומאמץ כדי לשלוט. ככל שאתה מחליק יותר, כך אתה תהיה יותר טוב בזה. אז הקפידו להקדיש זמן מדי יום כדי לתרגל את כישורי ההחלקה שלכם. ככל שתעשה את זה יותר, כך זה יהיה קל יותר - וככל שיהיה לך כיף יותר!

  1. צפו בסקייטרים אחרים.

אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד להחליק היא על ידי צפייה באנשים אחרים עושים זאת. שימו לב לאופן שבו הם מזיזים את כפות רגליהם וגופם ונסו לחקות אותם. אתה יכול גם ללמוד הרבה על ידי צפייה בסרטוני החלקה באינטרנט או בטלוויזיה. לראות איך אחרים עושים את זה ייתן לך מושג טוב יותר איך לעשות את זה בעצמך. אתה יכול ללמוד הרבה במפגשים בסקייט פארקים השכונתיים, ולמידה מחבר'ה ותיקים יותר.

  1. מצאו שותף להחלקה (או שניים).

תמיד כיף יותר להחליק עם מישהו אחר! מצא חבר או בן משפחה שרוצה ללמוד להחליק איתך. זה לא רק יהפוך את תהליך הלמידה למהנה יותר, אלא גם תוכל לעזור אחד לשני ככל שתתקדם.

  1. היו סבלניים עם עצמכם.

ללמוד איך לרכב על סקייטבורד לוקח זמן וסבלנות - אז אל תתייאש אם אתה לא מקבל את זה מיד! לרוב האנשים לוקח זמן להבין את ההחלקה. פשוט תמשיך להתאמן ולפני שאתה יודע את זה, אתה תהיה מחליק כמו מקצוען!

ללמוד להחליק יכול להיות מרתיע, אבל זה גם מאוד כיף! רק זכור לאמץ את הכישלון, להתאמן לעתים קרובות, לצפות בסקייטרים אחרים לקבלת השראה, למצוא בן/בת זוג להחלקה, ולהיות סבלניים עם עצמך - ובתוך זמן קצר תחליק כמו מקצוען!

תפריט נגישות אתר