ביטוחי נסיעות

מדוע לא כדאי לנסוע ללא ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות לחול Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

כאשר אתם מתכננים טיול לחו”ל, עליכם להיות בטוחים שיש לכם את הכיסוי המתאים. יש הרבה דברים שיכולים להשתבש, וחשוב לדעת מה האפשרויות העומדות בפניכם. כאשר בוחנים איזה סוג של כיסוי לרכוש, חשוב להבין את הסיכונים הכרוכים בנסיעה. אתם צריכים לדעת אם הטיול שלכם יהיה קצר או אם יהיו השפעות ארוכות טווח על הבריאות שלכם. אתם גם צריכים לדעת אם יש סיכוי שתבטלו את הטיול שלכם או תקצרו אותו.

כדאי גם לשקול את סוג הכיסוי הרצוי. לדוגמה, אם אתם מתכננים לצאת לטיול עם המשפחה שלכם ויש לכם ילדים מתחת לגיל 18 שיטיילו איתכם, אז אולי כדאי לשקול פוליסה המכסה ביטול טיול עקב נסיבות בלתי צפויות כמו מחלה או פציעה.

אם הטיול שלכם נקטע עקב נסיבות בלתי צפויות כמו מחלה או פציעה, הפוליסה שלכם אמורה לכסות הוצאות רפואיות ועלויות כבודה וכן לספק הטבות אחרות כגון ארוחות ולינה במהלך עיכוב הטיול.

בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

  • התמקחות עם הסוכן - אם יש לכם זמן לפני הנסיעה שלכם ואתם יכולים להתמקח עם הסוכן, זה משהו שיכול לחסוך לכם כסף.
  • כיסוי לתנאים קיימים - אם במהלך הטיול שלכם תצטרכו לבטל או לקצר אותו, זה יכול להיות קשה ללא כיסוי. שקלו איזה סוג של אפשרויות כיסוי זמינות עבור סוג זה של מצב.

הסוגים השונים של ביטוח נסיעות לחו”ל

יש הרבה סוגים שונים של ביטוח נסיעות לחו״ל, וחשוב לדעת איזה מהם אתם צריכים.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של ביטוח נסיעות לחו״ל - ביטול נסיעה, הפסקת טיול וכיסוי הוצאות רפואיות. ביטול נסיעה מכסה אירועים בלתי צפויים כגון מחלה או פציעה המונעים מהמטייל לבצע את נסיעתו. הפסקת טיול מכסה אירועים בלתי צפויים המונעים מהמטייל להשלים את הטיול כמו אסון טבע או פיגוע טרור. כיסוי הוצאות רפואיות נועדו לכסות הוצאות רפואיות כמו אשפוז, חילוץ במקרים שלא מתאפשר לבצע את הטיפול הרפואי במדינה וכן גם תרופות מכוסות בביטוח מסוג זה.

תפריט נגישות אתר